6 yaşındaki kızın evliliğini Aleyna Tilki üzerinden savunan şahıs ünlü şarkıcıyı çıldırttı: Hepiniz potansiyel suçlusunuz

İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kızı H.K.G’yi evlendirdiği ve H.K.G’nin evlendirildiği şahıs tarafından yıllarca cinsel istismara uğradığı iddiası Türkiye’de infial yarattı. Sosyal medyada gündemden düşmeyen konuyla ilgili pek çok vatandaş da düşüncelerini dile getirdi.

ALEYNA TİLKİ’Yİ ÇILGINA ÇEVİREN PAYLAŞIM

Yapılan bir paylaşım ise Aleyna Tilki‘yi çok sinirlendirdi. Söz konusu paylaşımda, “15 yaşındaki Aleyna Tilki yarı çıplak sarhoş masasına meze olunca sanat. 18 yaşındaki hafız evlenip yuva kurunca çocuk” ifadeleri kullanıldı.

“HEPİNİZ POTANSİYEL SUÇLUSUNUZ”

Tilki, “15 yaşımdaki halime meze diyebilecek kadar vicdansız ve her sakallının masum olduğunu savunacak kadar eğitimsizsiniz… O yavrunun başına neler geldiği ortada. Konuyu nasıl başka bir çocukluk hikayesiyle çarpıtmaya çalışırsınız? Hepiniz potansiyel suçlusunuz. Hepinize dava açacağım” dedi.

“EN AĞIR CEZAYI BUNU SAVUNANLAR ALMALI”

Sözlerini sürdüren ünlü şarkıcı, “6 yaşında bir çocuğun tecavüzünü savunmanın dinle, siyasetle, eğitimsizlikle bile direkt bir ilgisi olamaz! Bu sapıklık ve saf kötülüktür. Açıklaması yoktur… En ağır cezayı bunu savunanlar da almalı!” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Güney Koreli ünlü isimler, deprem felaketi yaşayan Türkiye’ye 25 milyon TL bağış yaptı

Güney Koreli ünlü isimler, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkımlara neden olan deprem felaketinin ardından yardım seferberliğine başladı. İsimler, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler adına kullanılmak üzere UNICEF aracılığıyla 25 milyon TL bağışladı.

Yatakla beraber 5. kattan düştü, üzerine bina yıkıldı! Oyuncu Ahmet Kara hayatını kaybetti

38 yaşındaki oyuncu Ahmet Kara, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde 5. kattaki evinin duvarının kırılmasıyla yere düştü. Üzerine bina çöken oyuncu, kan kaybından dolayı hayatını kaybetti.

Trafik kazası geçiren Haluk Levent’ten ilk sözler: Kemer takmadığım için kafamı vurdum, kaslarda zedelenme var

Depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesine yardım götürürken trafik kazası geçiren Haluk Levent, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Durumunun iyi olduğunu söyleyen Levent, “Çukurlu yola hızlı giriş yaptık. Kemer takmadığım için kafamı 2 kez tavana vurdum. Kaslarda biraz zedelenme var. Çalışabilecek durumdayım” dedi.

Ablası depremde hayatını kaybetti! Ölüm haberiyle yıkılan Sabahat Akkiraz’dan duygusal paylaşım: Yüreğim paramparça

Türk Sanat Müziğinin güçlü seslerinden Sabahat Akkiraz, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde ablasını kaybetti. Sosyal medya hesabından yaşadığı üzüntüyü paylaşan sanatçı, “Yüreğim paramparça. Işıklarda uyu abla” dedi.

Kızını depremde kaybeden Orhan Aydın’dan yürek yakan paylaşım: Kalbimde cam kırıkları var

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkımlara neden olan depremlerde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Kalbimde cam kırıkları var” dedi.

Taha Duymaz’ın vefat haberi gizleniyor mu? Enkaz başında bekleyen abla isyan etti: Boş konuşan klavye delikanlıları

Kahramanmaraş merkez üssünde meydana gelen depremlere Hatay’da yakalanan ve enkaz altında kalan Taha Duymaz’ın vefat ettiği ancak ablasının sosyal medyada takipçi kazanmak için haberi sakladığı iddia edildi. Gündem olan iddiaya cevap veren abla, “Acımız çok, klavye başına geçip laf etmek çok kolay. Takipçi isteseydim bunu ilk baştan yapardım zaten” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir