Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı İZLE! Ben Bu Cihana Sığmazam 13. bölüm fragman İZLE!

Photo of author

By admin

Ben Bu Cihana Sığmazam 13. bölüm fragman İZLE! Başrolünde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam ATV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yeni bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin 13. bölümü fragmanını araştırmakta. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından aratılan konular arasında yer alıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam 13. bölüm fragman İZLE! Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı HD İZLE! Detaylar haberimizde…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı 11 Aralık Pazar günü izleyicileri ile buluştu.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU NEDİR?

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net vozol puff seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com