Bomba haber! Haluk Bilginer’e Emmy Ödülü’nü kazandıran Şahsiyet dizisinin yeni sezonu çekiliyor

Photo of author

By admin

Polisiye ve dram türündeki Türk yapımı internet dizisi Şahsiyet’in ilk sezonu büyük beğeni toplamıştı. Haluk Bilginer’e Emmy Ödülü’nü kazandıran efsane diziyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

DİZİ BÜYÜK SES GETİRMİŞTİ

Ay Yapım’ın Puhu’yla ortak çektiği dizi büyük ses getirmiş, Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Hüseyin Avni Danyal’lı kadrosuyla seyirciye hem görsel, hem de düşünsel anlamda çok kaliteli bir yapım sunmuştu.

YENİ SEZONU GELİYOR

Birsen Altuntaş’ın haberine göre efsane dizinin yeni sezonu çekiliyor. Şahsiyet’in devamı Disney Plus’ta yayınlanacak. Şu günlerde dizinin cast çalışmaları yapılıyor.

ŞAHSİYET’İN KONUSU

Emekli adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir.

Agâh’ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir.

Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh’ın aldığı cinayet kararı, Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time