Cinsel istismar suçuyla yargılanan Kevin Spacey ile buluşan Burak Özçivit’e tepki yağıyor

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla ünlü ülke dışına çıkan oyuncu Burak Özçivit, Adelali Binali’nin davetlisi olarak gittiği Katar’da dünyaca Oscar ödüllü oyuncu Kevin Spacey ile buluştu. Özçivit, buluşmadan kareleri de sosyal medya hesabından paylaştı.

TACİZLE SUÇLANAN OYUNCUYLA BİR ARAYA GELDİ

Özçivit, aralarında çocuğun da bulunduğu birçok cinsel istismar suçuyla yargılanan Kevin Spacey ile bir araya gelerek maç izledi. O anları 22,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan oyuncuya eşi Fahriye Evcen’den de kalp emojili yorum gecikmedi.

TEPKİ YAĞIYOR

Cinsel istismar suçuyla yargılanan Spacey ile gülerek pozlar veren Burak Özçivit, kısa sürede sosyal medyada gündem olurken tepkiler de beraberinde geldi. Oyuncu için “Bu insanla aynı karede olmanız utanç verici” yorumları yapıldı.

İşte Burak Özçivit’e gelen bazı yorumlar…

Related Posts

Güney Koreli ünlü isimler, deprem felaketi yaşayan Türkiye’ye 25 milyon TL bağış yaptı

Güney Koreli ünlü isimler, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkımlara neden olan deprem felaketinin ardından yardım seferberliğine başladı. İsimler, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler adına kullanılmak üzere UNICEF aracılığıyla 25 milyon TL bağışladı.

Yatakla beraber 5. kattan düştü, üzerine bina yıkıldı! Oyuncu Ahmet Kara hayatını kaybetti

38 yaşındaki oyuncu Ahmet Kara, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde 5. kattaki evinin duvarının kırılmasıyla yere düştü. Üzerine bina çöken oyuncu, kan kaybından dolayı hayatını kaybetti.

Trafik kazası geçiren Haluk Levent’ten ilk sözler: Kemer takmadığım için kafamı vurdum, kaslarda zedelenme var

Depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesine yardım götürürken trafik kazası geçiren Haluk Levent, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Durumunun iyi olduğunu söyleyen Levent, “Çukurlu yola hızlı giriş yaptık. Kemer takmadığım için kafamı 2 kez tavana vurdum. Kaslarda biraz zedelenme var. Çalışabilecek durumdayım” dedi.

Ablası depremde hayatını kaybetti! Ölüm haberiyle yıkılan Sabahat Akkiraz’dan duygusal paylaşım: Yüreğim paramparça

Türk Sanat Müziğinin güçlü seslerinden Sabahat Akkiraz, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde ablasını kaybetti. Sosyal medya hesabından yaşadığı üzüntüyü paylaşan sanatçı, “Yüreğim paramparça. Işıklarda uyu abla” dedi.

Kızını depremde kaybeden Orhan Aydın’dan yürek yakan paylaşım: Kalbimde cam kırıkları var

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkımlara neden olan depremlerde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Kalbimde cam kırıkları var” dedi.

Taha Duymaz’ın vefat haberi gizleniyor mu? Enkaz başında bekleyen abla isyan etti: Boş konuşan klavye delikanlıları

Kahramanmaraş merkez üssünde meydana gelen depremlere Hatay’da yakalanan ve enkaz altında kalan Taha Duymaz’ın vefat ettiği ancak ablasının sosyal medyada takipçi kazanmak için haberi sakladığı iddia edildi. Gündem olan iddiaya cevap veren abla, “Acımız çok, klavye başına geçip laf etmek çok kolay. Takipçi isteseydim bunu ilk baştan yapardım zaten” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir