Xiaomi 13 Ultra, iPhone 14’ün en önemli özelliğini kendine kopyalayacak

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı Xiaomi 13 Ultra modeline ilişkin oldukça ciddi bir iddia dillendiriliyor.

WhatsApp’a QR Kodla Mesaj Taşıma Özelliği Geliyor

WhatsApp, uzun zamandır kullanıcıların beklediği QR kodla mesaj taşıma özelliğini nihayet beta sürümünde test etmeye başladı.

Qualcomm’dan Apple’a Rakip Uydu Bağlantısı Özelliği

Qualcomm, bugün yaptığı lansmanda Apple’ın uydu bağlantısı özelliğine rakip olması beklenen Snapdragon Satellite özelliğini tanıttı.

‘iPhone’umu Bul’ özelliği bir kadının hayatını kurtardı!

Apple Watch’un ardından şimdi de Apple’ın ‘iPhone’umu Bul’ özelliği bir kadının hayatını kurtardı. İşte mucizenin detayları.

Elon Musk, kimsenin memnun olmadığı özelliğin kapatılabileceğini açıkladı

Elon Musk, son olarak sunduğu Tweet Etkinliklerini Görüntüle özelliğini kapatmaya izin vereceğini açıkladı! İşte detaylar…

Yine Twitter, Yine Tepki, Yine Geri Vites

Twitter’ın yıllardır çeşitli konularda kullanıcılarını destek hatlarına yönlendiren özelliği geçtiğimiz günlerde kaldırılmıştı. Gelen tepkiler üzerinde platform bu özelliği geri getirdi.

Twitter, her geçen gün YouTube’a benziyor

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından Twitter’ın sahibi olan Elon Musk, bir kez daha gündemde.Twitter Hesabı Etkinlik İstatistikleri başlığı

Musk’tan istenen özellik! Tweet’lerinizi kaç kişi gördü?

Twitter’ın yeni özelliği, tweet görüntülenme sayısı bazı kullanıcılar için kullanıma açıldı. İşte detaylar…

WhatsApp sildiğiniz mesajı geri getiriyor!

WhatsApp yaptığı bir güncelleme ile yanlışlıkla gönderilen mesajlarda ‘Benden sil’ seçeneğini geri alma fırsatı sunuyor.

iOS Kullanıcılarının Beklediği Özellik WhatsApp’a Geliyor!

Meta, WhatsApp’a 2023 yılında iOS kullanıcılarının uzun süredir beklediği ‘Resim İçinde Resim’ özelliğinin geleceğini duyurdu. Bu özellik, kullanıcıların görüntülü aramalar sırasında farklı uygulamaları kullanabileceği anlamına geliyor. Buna ek olarak şirket, 2022 yılı boyunca uygulamadaki sesli ve görüntülü aramalara eklenen özellikleri de kısaca özetledi.