Huawei Watch Buds satışa çıktı! Özellikleri ve fiyatı

Photo of author

By admin

ABD tarafından her alanda ambargo altına alınan Huawei sonunda pes etmek zorunda kaldı. Fakat akıllı telefon ve teknolojik aksesuar üretimini durdurmadı. Hatta akıllı saatleri birçok ülkede en çok satanlar arasına girmeyi başardı. Bugün ise kablosuz kulaklık ile saat birleşimi yeni cihazı satışa çıktı. İşte Huawei Watch Buds özellikleri ve fiyatı…

Huawei Watch Buds özellikleri ve fiyatı

Huawei Watch Buds için geçtiğimiz dönemde patent başvuruları yapıldığını gördük. Fakat cihazın bu kadar erken hayata geçirileceğini kimse tahmin edemedi. Tabii bu durumda Huawei’nin aksesuar pazarını domine etmesinin de faydası oldu.

Huawei, pil ömrü 2 haftaya varan akıllı bileklik ve saatleriyle Türkiye dahil neredeyse tüm Avrupa ve Asya pazarlarında en çok satanlar listesinde ilk 3’e girmeyi başarıyor. Bazı durumlarda rakiplerinin gerisinde kalsa da akıllı telefonlardan bağımsız bir satış başarısına ve marka bilinirliğine ulaştığını söyleyebiliriz.

Bugün satışa çıkan Huawei Watch Buds ise özellikleri ve tasarımı itibariyle alışageldiğimizin dışında bir yapıya sahip. Zira bu sefer akıllı saatin ekranı yukarı doğru açılabiliyor. İçerisinde ise 2 adet kablosuz kulaklık bulunuyor. Yani hem akıllı saat hem de kablosuz kulaklık tek ürün halinde satılıyor.

Huawei Watch Buds fiyatı 429 dolar olarak açıklandı.

Haber güncelleniyor…

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time