Nothing Phone ABD’de iPhone’a rakip olacak!

Photo of author

By admin

Şirket Nothing Phone 1′in pazarın karmaşıklığıyla başa çıkmaya henüz hazır olmadığı için Amerika’da bulunmadığını söyledi. “Şu anda ABD’deki bazı tedarikçilerle, gelecekteki bir ürünü orada piyasaya sürmek için görüşmeler yapıyoruz” dedi.

Aslında Pei OnePlus’ın kurucu ortağı olarak ABD pazarına aşina bir kişi. Ancak Nothing, Ear Stick kablosuz kulaklıklarını bile ABD’de satmıyor ki bu ürün şirketin satışlarının üçte birini oluşturuyor. “ABD kesinlikle ürünlerimize çok fazla ilginin olduğu bir pazar. Akıllı telefonlarımızı orada piyasaya sürersek, önemli bir büyüme elde edebileceğimizden eminim” dedi.

Bununla birlikte, farklı ABD taşıyıcı bantları ve diğer sorunlar, yeni bir cihazın lansmanını en azından başlangıç için bile karmaşık hale getiriyor. Pei, “ABD’de lansman yapmamamızın nedeni, tüm taşıyıcıları ve Android’deki gibi benzersiz özelleştirmeleri desteklemek için çok fazla ek teknik desteğe ihtiyaç duymamız gerekmesidir.” dedi.

Nothing Phone ABD’de iPhone’a rakip olacak!

Nothing Phone 1‘in benzersiz, ışıklı şeffaf bir arka yüzü bulunuyor ve Apple’ın iPhone SE’si gibi orta sınıf cihazlarla rekabet edecek şekilde tasarlanmış. Şirket, Temmuz ayında piyasaya sunulduğundan bu yana 600.000 adet kablosuz kulaklıkla birlikte 500.000 adet Phone 1 sattıklarını söylüyor. 2022’de ise bir önceki yıl kazandığının on katından fazla, 250 milyon dolar gelir görmeyi bekliyor.

Ancak Pei daha önce, güçlü bir ABD doları ve tedarikçilerin pek de olumlu olmayan şartları gibi sorunlar nedeniyle şirketin telefonlarda “yüzde sıfır kar marjı” olduğunu söylemişti. Pei “Şu anda kar elde etmiyoruz. Hedefimiz 2024’te karlı olmak” dedi.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net vozol puff seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com