Ön siparişe açılan Xiaomi Note E-Ink’in fiyatı bir hayli şaşırttı

Photo of author

By admin

Akıllı teknolojiler söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimlerden biri Xiaomi’dir. Akıllı telefondan tablete, akıllı prizden akıllı miksere kadar pek çok yenilikçi teknolojinin öncüsü olan Çinli şirket, şimdi de dijital not defteri pazarını hareketlendirmek istiyor. Daha önce oldukça basit sayılabilecek teknolojilere sahip cihazlarla bu sektöre giriş yapan Xiaomi, şimdilerde çitayı bir hayli yükseltmişe benziyor.

Teknoloji devi tarafından tanıtılan Xiaomi Note E-Ink modeline baktığımız zaman cihazın kendine özel bir kalemle geldiğini görüyoruz ki bu da yazı deneyimini fazlasıyla arttıracak bir unsur.

Ön siparişe açılan Xiaomi Note E-Ink’in fiyatı bir hayli şaşırttı

İsmi açıklanmayan 4 çekirdekli bir işlemciden güç alan Xiaomi Note E-Ink modeli bu yonga setini 3GB RAM + 64GB dahili depolama alanıyla destekleyecek. Elektriksel gücünü 3.000mAh’lık bataryasından alan bu tablet modelinin aynı zamanda 18W’a kadar hızlı şarj desteği sunduğunu da belirtelim.

E-Ink mürekkep teknolojisi ve kendisine özel geliştirilen kalemi sayesinde gerçekçi bir not alma deneyimi sunan tabletin ekran boyutu ise 10,3 inç olacak. 440 gram ağırlığında olan ve kalınlığı da yalnızca 5,33mm seviyesinde bulunan tabletin fiyatı ise 390 dolar olarak açıklandı. Bu fiyat sektördeki diğer rakiplere göre her ne kadar normal kabul edilebilecek bir seviye olsa da Xiaomi’nin önceki modellerine göre epey yüksek bir tutar olması defter deneyimi yaşamak için bu cihazı bekleyenlerin biraz canını sıkacaktır.

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time