Ozan Güven, eski dostu Cem Yılmaz’la ilgili soruları yanıtsız bıraktı

Birçok projede rol ala ünlü oyuncu Ozan Güven, önceki gece Kadıköy Moda’da görüntülendi. Yol kenarında taksi bekleyen Güven, gazetecileri karşısında görünce “Buraya da mı gelmeye başladınız?” diyerek ufak bir sitemde bulundu.

CEM YILMAZ’LA İLGİLİ SORUYU YANITSIZ BIRAKTI

Tiyatrodan çıktığını söyleyen Ozan Güven, “Bu sıralar sadece tiyatroyla ilgileniyorum. Tiyatro oyunumuzun çalışmalarını yapıyoruz” diye konuştu. Gazetecilerin, “Cem Yılmaz sizi filmlere dahil etmiyor diye mi tiyatroya yöneldiniz?” sorusuna, “Bu konuları konuşmayacağım” diye yanıt veren oyuncu, Deniz Bulutsuz ile yaşadığı şiddet olayına da sessiz kaldı.

30 DAKİKA TAKSİ BEKLEDİ

Güven, gazetecilerin poz isteğine “Çektin ya zaten!” diyerek kameraların kendisini çektiği anda yine de poz verdi. Yaklaşık 30 dakika taksi bekleyen oyuncu, sonunda gelen taksiye bindi ve oradan ayrıldı.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Related Posts

Güney Koreli ünlü isimler, deprem felaketi yaşayan Türkiye’ye 25 milyon TL bağış yaptı

Güney Koreli ünlü isimler, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkımlara neden olan deprem felaketinin ardından yardım seferberliğine başladı. İsimler, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler adına kullanılmak üzere UNICEF aracılığıyla 25 milyon TL bağışladı.

Yatakla beraber 5. kattan düştü, üzerine bina yıkıldı! Oyuncu Ahmet Kara hayatını kaybetti

38 yaşındaki oyuncu Ahmet Kara, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde 5. kattaki evinin duvarının kırılmasıyla yere düştü. Üzerine bina çöken oyuncu, kan kaybından dolayı hayatını kaybetti.

Trafik kazası geçiren Haluk Levent’ten ilk sözler: Kemer takmadığım için kafamı vurdum, kaslarda zedelenme var

Depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesine yardım götürürken trafik kazası geçiren Haluk Levent, sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Durumunun iyi olduğunu söyleyen Levent, “Çukurlu yola hızlı giriş yaptık. Kemer takmadığım için kafamı 2 kez tavana vurdum. Kaslarda biraz zedelenme var. Çalışabilecek durumdayım” dedi.

Ablası depremde hayatını kaybetti! Ölüm haberiyle yıkılan Sabahat Akkiraz’dan duygusal paylaşım: Yüreğim paramparça

Türk Sanat Müziğinin güçlü seslerinden Sabahat Akkiraz, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde ablasını kaybetti. Sosyal medya hesabından yaşadığı üzüntüyü paylaşan sanatçı, “Yüreğim paramparça. Işıklarda uyu abla” dedi.

Kızını depremde kaybeden Orhan Aydın’dan yürek yakan paylaşım: Kalbimde cam kırıkları var

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkımlara neden olan depremlerde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Kalbimde cam kırıkları var” dedi.

Taha Duymaz’ın vefat haberi gizleniyor mu? Enkaz başında bekleyen abla isyan etti: Boş konuşan klavye delikanlıları

Kahramanmaraş merkez üssünde meydana gelen depremlere Hatay’da yakalanan ve enkaz altında kalan Taha Duymaz’ın vefat ettiği ancak ablasının sosyal medyada takipçi kazanmak için haberi sakladığı iddia edildi. Gündem olan iddiaya cevap veren abla, “Acımız çok, klavye başına geçip laf etmek çok kolay. Takipçi isteseydim bunu ilk baştan yapardım zaten” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir