Redmi kullanıcılarına kritik mesaj! Xiaomi adamlığını gösterdi!

Photo of author

By admin

Son yıllarda Xiaomi’nin önemli bir çıkış yakaladığını söyleyebiliriz. Elbette bu çıkışın birden fazla nedeni var. Fakat Çinli üreticinin hızla yükselmesindeki en önemli etkenlerin başında Redmi serisi geliyor diyebiliriz.

Bilindiği üzere Redmi, Xiaomi’nin yan markalarından biri. Genel olarak Redmi modellerinin Xiaomi modellerine oranla çok daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Hatta piyasa ortalamasına baktığımızda Redmi modellerinin fiyat / performans tarafında ciddi anlamda başı çektiğini varsayabiliriz.

Redmi modelleri özellikle Avrupa pazarında hayli popüler konumda yer alıyor. Aynı şekilde Türkiye pazarında da Redmi imzalı cihazların hayli popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Redmi kullanıcılarına kritik mesaj! Xiaomi adamlığını gösterdi!

Xiaomi ilk Redmi modelini 2014 yılında satışa sunmuştu. Çinli üreticinin ilk olarak Hindistan’da satışa sunduğu Redmi serisi kısa süre içerisinde global pazarda da güç kazandı.

Çinli teknoloji devi geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Redmi kullanıcılarının tümüne teşekkür etti ve global pazarda 300 milyondan fazla cihazın satıldığını belirtti. Yani şimdiye kadar 300 milyondan fazla Redmi modeli satılmış ki bu neresinden bakarsanız bakın çok önemli bir başarı.

Xiaomi’nin bu başarı için Redmi kullanıcılarına teşekkür etmesi de önemli bir adım. Bu zamana kadar her iPhone modeli yüz milyonlar satan Apple’dan şimdiye kadar böyle bir teşekkür görmedik. Zaten Apple’ın kullanıcılarını Xiaomi kadar önemsemediğini de söyleyebiliriz.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net vozol puff seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com