Samsung vites arttırdı: Şimdi de One UI 5.1 güncellemeleri geliyor

Photo of author

By admin

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 5-6 yıl öncesine kadar yazılım desteği konusunda oldukça yoğun eleştirilere konu olur ancak bu sorunun çözümü için pek de istekli görünmezdi. Öyle ki şirket en yeni amiral gemisi modelleri için bile yeni Android sürümünü yeterince hızlı servis edemez, orta segment akıllı telefon kullanıcıları ise yeni sürümü sonu gelmez bir bekleyişle beklerlerdi. Ancak o günler çok geride kaldı ve Samsung artık Android dünyasında yazılım desteği konusunda rakipsiz.

Google tarafından Mayıs ayında tanıtılan ve yıl sonuna doğru da kullanıma sunulan Android 13 işletim sistemi sürümünü müşterilerine en hızlı ulaştıran şirket olan Güney Koreli teknoloji devi, bütün amiral gemisi modellerinin yanı sıra, yazılım desteği sözü verdiği orta segment modellerinin birçoğu için de yeni sürüm güncellemesini sundu.

Samsung vites arttırdı: Şimdi de One UI 5.1 güncellemeleri geliyor

Hatta şirket işi abartarak birçok giriş seviyesi modeli de Android 13 ailesine kattı. Ancak anlaşılan Samsung’un şovu daha yeni başlıyor.

Güney Koreli teknoloji devine yakın kaynaklardan gelen haberlere göre, şimdi de One UI 5.1 sürümü üzerinde çalışan Samsung, bu güncellemesi için Galaxy S23 serisini bekliyor. Şubat ayının başlarında tanıtılması beklenen Galaxy S23 modellerinin kutudan Android 13 tabanlı One UI 5.1 sürümüyle çıkacağı belirtilirken, söz konusu etkinliğin hemen ardından diğer modellerin de hızlıca bu sürüme terfi etmeye başlayacağı gelen bilgiler arasında.

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time