Tesla Model 3’ün yeni versiyonuna ilişkin ilk görüntüler sızdırıldı

Photo of author

By admin

Elektrikli otomobiller artık hemen her gün yollarda karşımıza çıkan araçlar haline gelmeye başladı. Çok değil geçtiğimiz yılın başlarına kadar lüks bir zevk olarak tabir edilen bu araçların kısa süre içerisinde ulaşılabilir seviyelere gelmesi hem tüketiciler hem de üreticiler için oldukça olumlu bir durum. Tabi bu gelişmelerin yaşanmasında Tesla’nın payı da inkar edilemez.

Elektrikli otomobil dünyasının bayrak taşıyan ismi olan Tesla, şu sıralar en popüler araçlarından biri olan Model 3’e yoğunlaşmış durumda. Bir süre önce yapılan açıklamayla, bu serinin elden geçirileceği duyurulurken, Amerikalı teknoloji devinin temel amacının Model 3’ün daha az bileşenden oluşmasını sağlamak ki bu sayede de maliyeti de daha makul seviyelere düşsün.

Tesla Model 3’ün yeni versiyonuna ilişkin ilk görüntüler sızdırıldı

Tabi bir aracın maliyetinin düşmesi demek, onun daha uygun fiyattan satılabilmesi demektir. İşte tam da bu nedenle yeni bir Tesla almak isteyen otomobil tutkunları, yeni Model 3’den gelecek her haberi büyük bir merakla takip ediyorlar. İşte Tesla meraklılarının duymayı umduğu o haber Kaliforniya’dan geldi.

Yeni Tesla Model 3’e ait olduğu iddia edilerek sızdırılan görüntülerde, aracın hem öne hem de arka kısmının siyah branda ile kapatıldığı görülüyor. Buradan çıkan sonuç ise yenileme çalışmaları hem ön hem de arka yüzeyde devam ediyor. Muhtemelen de farlardan tutun tamponlara kadar birçok parça da bizleri yeni yüzler karşılayabilir.

Öte yandan farın üst kısmında daha önceki modellerde olmayan bir kameranın bulunduğunu belirten duyumcu, söz konusu kameranın büyük ihtimalle tam otonom sürüş teknolojisinin bir parçası olduğunu belirtti.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net vozol puff seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com