World War 3 Redline Operasyonu Kore Tarafsız Bölgesi ve Gobi Çölü’nde Başladı

Photo of author

By admin

WW3’nin oyun dünyasını geliştirecek ve çatışmayı kızıştıracak küresel operasyonlarının ilki Redline Operasyonu artık aramızda! Bu yeni Operasyon, uluslar ve mekânlar çerçevesinde tasarlanmış içerik güncellemeleriyle yeni çatışma alanlarını içeriyor, üstelik iki yeni haritayla: Kore Tarafsız Bölgesi ve Gobi Çölü.

Kore Tarafsız Bölgesi, Kuzey ve Güney Kore’yi birbirinden ayırır. İki taraftan da okyanusla sarılı bu sınır hattı, 250 km uzunluğundadır. Sınırın iki tarafı da askerler, dikenli teller, mayınlar, ağır silahlar ve diğer caydırıcı yöntemlerle korunur. Kore Tarafsız Bölge Haritası Özellik Tanıtımı‘nda harita ile ilgili daha çok bilgi edinebilirsiniz. Gobi çölü ise bambaşka bir macera sunuyor World War 3 severlere. Gobi Çölü Haritası Özellik Tanıtımı dünyanın en büyük 6 çölünden biri olan Gobi’nin tozlu yollarında yönünüzü bulabilmek için iyi bir yol haritası sunuyor.

Yeni haritaların yanında, yeni özellikler ve oyun modları, oyun deneyimi iyileştirmeleri, savaşın seyrini değiştirmenize yardımcı olacak yeni silahlar, savaş destekleri ve araçlar gibi ek oyun içerikleri de Redline Operasyonu’nu daha da çekici kılan geliştirmeler olarak karşımıza çıkıyor. World War 3’nin 1. yılında gelen ilk Küresel Operasyon, Redline Operasyonu’nu 2023 yılında üç farklı Operasyon daha takip edecek.

World War 3’yi oynamak tamamen ücretsiz! Redline Operasyonu’nun başlamasıyla oyuncular özel ödüller içeren Savaş Bileti’ni de bugün itibarıyla satın alabiliyorlar. Oyuncular bu güncellemelerle, mücadeleleri tamamlayarak operatörler, silahlar ve savaş destekleri için özelleştirme seçenekleri içeren 50’den fazla ücretsiz ve premium ödül kademesinin kilidini açabilecekler.

Yorum yapın

hivevape.com mcswizzlespuff.com vozol puff time