Yalı Çapkını 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Yalı Çapkını 13. bölüm fragmanı İZLE!

Yalı Çapkını, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 23 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir. Yalı Çapkını 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Yalı Çapkını 13. bölüm fragmanı İZLE!

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yalı Çapkını 13. bölüm fragmanı, 10 Aralık Cumartesi günü izleyiciler ile buluştu. Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanına haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

YALI ÇAPKINI KONUSU NEDİR?

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

YALI ÇAPKINI 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Related Posts

Ayla Filminin Senaristi, Yapımcıya Açtığı Davayı Kazandı

Ayla filminin senaristi Yiğit Güralp, filmin yapımcısı Mustafa Uslu’ya açtığı davayı kazandı. Mahkeme, Uslu’nun Güralp’e tazminat ödemesine hükmetti.

Usta Oyuncu Münir Özkul’un Rol Aldığı En İyi Filmler

Türk tiyatrosu ve sineması denilince aklımıza gelen bazı efsane isimler vardır, Münir Özkul ise şüphesiz bu isimlerin başında gelir. Hem tiyatro sahnesinde, hem sinema perdesinde, hem de televizyon ekranlarında rol aldığı sayısız eserle hafızalarımıza; Hababam Sınıfı’ndaki Mahmut Hoca rolüyle de kalplerimize kazınan Münir Özkul’un rol aldığı en iyi filmlerden bazılarına gelin yakından bakalım.

2023’ün En Çok Beklenen 30 Filmi

“2023 yılında ne izleyeceğiz” diye soranları şöyle alalım. Çünkü bu yıl izleyebileceğiniz 30 dikkat çekici filmi sizler için derledik.

Thanos’un Marvel’a Geri Dönebileceği İddia Edildi

Twitter’da Marvel hakkında gelişmeler paylaşan bir hesap, Thanos’un 2026’da çıkacak Avengers: Secret Wars filminde geri dönebileceğini iddia etti. Peki bu ihtimal gerçekleşirse Thanos nasıl bir karakter olarak geri döner? Gelin bakalım.

Netflix, Wednesday’in İkinci Sezon Onayı Aldığını Duyurdu!

Netflix, son zamanların popüler dizisi Wednesday’in ikinci sezon onayı aldığını paylaştığı bir videoyla duyurdu.

Avatar 2, En Çok Hasılat Yapan 10 Film Arasına Girdi

16 Aralık’ta vizyona giren Avatar: The Way of Water, dünya çapında 1 milyar 516 milyon dolar hasılata ulaşmayı başardı. Bu miktar, James Cameron imzalı yapımı tüm zamanların en çok hasılat yapan on filmi arasına soktu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir